Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Анатомія випробовує іноземних студентів

Анатомія випробовує іноземних студентів

Старшокурсники  застерігають юних: не на  посвяті ви стали студентами, а як анатомію  складете!  Мають рацію, бо на цій дисципліні «спотикається» багато  з тих, хто сподівається  обійти цю премудру  науку, яка  відкриває таїну професії і підказує вирішення складних проблем фахівцям усіх медичних  спеціальностей. Усе марно, її треба просто вивчити, щоб не лише скласти, а знати все життя.

Сесія в університеті триває. Сьогодні іспит з анатомії складали студенти – іноземці, котрі навчаються на другому курсі II медичного факультету ЗДМУ.  Біля аудиторії, де  тривав екзамен – «сміх і плач перламутровий».  Ось дівча на льоту обіймає подружку: склала, та ще й на «відмінно»! Інша схилилася на підвіконня і гірко плаче, сама винна – намагалася почерпнути відповідь з Google  й викладач попросив за двері… Ще один юнак напружено очікує своєї черги, зазираючи в аудиторію. А там все триває  у звичному ритмі, одні готуються, інші студенти бесідують з викладачами. Переважна більшість іноземних студентів добре опанувала дисципліну, це констатує доцент кафедри анатомії людини, оперативної хірургії й топографічної анатомії  Андрій Світлицький, зазначивши, що передусім вони складали тестову частину іспиту, а тепер відповідають на три запитання, які обіймають програму курсу.

Доцент кафедри Олена Артюх просить студентку продемонструвати практичні навички, та з цим упоралася. Отримує  гарну оцінку.

Доброзичливість екзаменаторів поєднується з вимогливістю, адже  в майбутньому іноземні випускники  з дипломами ЗДМУ мають кожен у себе на батьківщині підтвердити  якісний  рівень знань, а отже – високий  імідж Запорізького державного медичного університету.

 

17.01.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR