Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Зимова палітра подій для іноземних студентів

Зимова палітра подій для іноземних студентів

Насиченим яскравими подіями видалось завершення минулого року у Центрі підготовки іноземних громадян. Навчання й дозвілля молоді цікаво організували викладачі й куратори груп. Так викладач Лариса Сіра  провела  відкритий урок у групах № 8 і 1. У форматі квесту змагалися дві  команди, інтелектуальну вправність яких оцінювало компетентне журі -  керівник ЦПІГ доцент Лариса Васецька,  заступник Лідія Гайдук  та викладач Ірина  Новікова.

Квест проходив у чотири тури, кожен з  цікавими завданнями. Іноземні слухачі продемонстрували добре знання української мови: граматики, лексики, а також української культури й традицій. Вони підтвердили  високий рівень підготовки і на всі запитання давали правильні відповіді. Урок проходив у дружній атмосфері, команди працювали злагоджено і результати всіх потішили. По завершенні   обидві команди отримали грамоти.

Лариса Іванівна також  провела для іноземців майстер-клас зі створення квестів на тему зимових свят. Іноземна молодь  в ігровій формі розробляла головоломки та проблемні завдання для своїх одногрупників. Майстер-клас допоміг  слухачам  розвинути  креативні й інтелектуальні здібності,  додав нових  знань про традиції святкування Нового року у різних країнах, зокрема, в Україні. Цікавою видалась акторська гра студентів в ролі Діда Мороза та Снігуроньки.
Такі уроки допомагають ефективнішому опануванню і розумінню іноземцями української мови, культури й традицій країни, де вони навчаються.

Старші викладачі  ЦПІГ Юлія Чорна та Юлія Гринь зацікавили молодь виготовленням ялинкових прикрас.  Іноземці натхненно створювали фантазійні витинанки з паперу, якими гарно прикрасили навчальні кімнати.  Новинки, які з цікавістю підтримує іноземна молодь, викладачі й  надалі  використовуватимуть  у виховній роботі.

Традиційно великий святковий концерт підсумовував минулий рік у Центрі підготовки іноземних громадян. В ошатно прикрашеній залі зібралися іноземні слухачі із своїми кураторами.  Звучала музика й пісні арабською, італійською, іспанською й українською мовами. Позитиву й подарунків вистачило усім!

 

9.01.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR