Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Відбулося засідання стипендіальної комісії

Сьогодні під головуванням ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника відбулося засідання стипендіальної комісії, в якому взяли участь члени ректорату, декани факультетів та представники Студентського самоврядування.

На комісії йшлося про призначення стипендій шестикурсникам спеціальностей "лікувальна справа" і "педіатрія", які вже закінчили зимову сесію.

Декани першого та другого медичних факультетів доценти Володимир Компанієць та Юрій Полковников доповіли про результати сесії. За підсумками сесії стипендію будуть отримувати 118 шестикурсників першого медичного факультету, шестеро з них – підвищену. Матеріальне заохочення за успіхи у навчанні отримають десять студентів-контрактників. На другому медичному факультеті стипендію отримають двадцять п’ять шестикурсників, один з них – підвищену, а матеріальне заохочення призначено двом студентам-контрактникам.

28.12.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR