Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
З Новим Роком і Різдвом Христовим

З Новим Роком і Різдвом Христовим

Дорогі друзі!

Ще один рік ми прожили разом, у напруженій праці, що принесла плідні результати. Ми разом раділи успіхам наших студентів та інтернів на іспитах «КРОК» та IFOM, першому захисту дисертації доктора філософії, фантастичному обладнанню для міжкафедрального тренінгового центру, кафедри анатомії, оперативної хірургії та топографічної анатомії, нового стоматологічного центру. З хвилюванням ми стежили за реконструкцією лабораторного центру з віварієм, утепленням другого гуртожитка, створенням дослідного поля лікарських рослин, упорядкуванням території. За рік зроблено чимало, і нам справді є чим пишатися.

У прийдешньому році нас чекають складні випробування, пов’язані з реформуванням практичної охорони здоров’я, медичної освіти, післядипломної освіти. Однак, переконаний – разом ми здолаємо все, як уже не один раз доводили це.

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, студентство і співробітників Запорізького державного медичного університету з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим! Хай нам щастить!

 

Щиро – ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник

28.12.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR