Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Ялинки рідного університету

Ялинки рідного університету

Новий рік, як і новий день, треба зустрічати з любов’ю – до світу,  рідних людей, до того середовища, у якому проходять дні за днями. Вони у нас – в праці, навчанні. Тому є гарна традиція – прикрашати ялинки на роботі : в кабінетах, аудиторіях, на кафедрах, в коридорах. І ошатні, кількаметрові,  й невеличкі деревця в гірляндах додають настрою, налаштовують на позитив.

Мама дівчинки – абітурієнтки, вперше влітку потрапивши на територію нашого медичного університету, здивовано говорила доньці: «Боже, скільки ялин, це просто диво! А уявляєш, яка тут краса на новий рік!» А ми серед такої краси живемо й працюємо – пощастило!

Справді, територія ЗДМУ – неймовірна оаза, якої немає ніде у місті. Бо нашим ялинам немає переводу! З легкої руки  поколінь, які йшли попереду,  будували університетські корпуси, упорядковували територію, стало доброю традицією висаджувати  хвойні дерева. Є дерева  «сивої давнини», дивишся на них  з думкою: настане і їхній час відходити. Але, йдучи новою ялиновою алеєю, яку висадили рік тому, і яка зараз у всій молодій красі зустрічає Новоріччя 2020,  впевнюєшся, що наш університет уміє красиво зберігати традиції й продовжувати життя не лише людям, але й деревам.  А отже, дарувати надію на щасливе прийдешнє. Відтак нові покоління тут також садитимуть свої дерева, і зв’язок цей нерозривний.

Пропонуємо  вам «ялинкову екскурсію» університетом. Усі деревця прикрашені з вигадками, використанням святкової символіки, як це буває в рідній домівці. Чого вартує, скажімо, фантазійна ялинка з книжок, створена працівниками наукової бібліотеки! Нехай ці світлини, попри сльотаву, зовсім не зимову, погоду на вулиці, світлим промінчиком зігріють вам душу, нагадають  щось  добре й радісне, що неодмінно захочеться взяти з собою у рік прийдешній, який вже стоїть на порозі  нашого такого красивого дому! 

 

26.12.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR