Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Іноземна молодь успішно адаптується в ЗДМУ

У Центрі підготовки іноземних громадян університету постійно вирує цікаве, змістовне життя молодих людей, які приїхали до нас здобувати медичну освіту. Цієї осені приїхало багато новачків і куратори груп прагнуть якомога швидше та цікавіше адаптувати іноземних слухачів в новому середовищі. Передусім організували для них цікаві й пізнавальні екскурсії. Традиційно всіх спершу знайомили зі студмістечком, розташуванням корпусів і гуртожитків, розповідали про історію університету.

Захоплюючою виявилася екскурсія до анатомічного музею, тут іноземні слухачі захоплено розглядали експонати, почерпнули багато корисної інформації, а також ознайомилися із новітніми методами навчання за допомогою інтерактивної дошки.

Громадяни іноземних країн з інтересом пізнають край, де пройде їхня студентська юність, тому використовують кожну нагоду, щоб більше дізнатися про Запоріжжя, його цікавинки. Сповнені яскравими враженнями повернулися слухачі Центру з відвідин музею техніки. Особливо вразила молодь експозиція, присвячена історії Запорізького моторобудівного заводу, де серед експонатів — унікальні колекції поршневих і реактивних авіаційних двигунів, що випускалися підприємством в різні періоди історії. Переглянули колекцію ретро-мотоциклів і приватну колекцію самоварів. А також фотографувалися на тлі  військової техніки: гармат, гаубиці, зенітної установки та гвинтокрилів, щоб надіслати світлини батькам.

Разом з вітчизняними студентами іноземна молодь відзначила День української писемності та мови. У Центрі підготовки іноземних громадян викладачі провели український диктант серед слухачів ранніх груп. Визначили переможців: у номінації «Кращий знавець граматики» перше місце посів Ер-Рамі Дуаа (гр. 6), друге у Шараф Ікрам (гр. 4), третє у Бен Ель Гада Арройо Яссін (гр. 8). 

Викладачі центру концентрують зусилля для створення умов комфортної адаптації іноземців у новому соціально-культурному середовищі і бачать навіч результати – молодь вже встигла полюбити університет і вважає його своїм.

Інеса Молчанова,
викладач Центру підготовки іноземних громадян ЗДМУ

 

29.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR