Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Відбулося засідання Центральної методичної ради ЗДМУ

Відбулося засідання Центральної методичної ради ЗДМУ

За головування проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи ЗДМУ доцента Світлани Моргунцової відбулося засідання Центральної методичної ради університету. Увесь комплекс питань черги денної члени ЦМР розглянули динамічно й продуктивно.

Про  підсумки ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК -1,2.Фармація», доповідав  декан I фармацевтичного факультету доцент Олександр Кремзер. Йшлося, зокрема, про  заходи, що їх організовують деканати та кафедри у площині підвищення рівня підготовки студентів до успішного складання іспитів.

У продовження обговорення питань черги денної присутні ознайомилися з повідомленням декана ФПО ЗДМУ, професора Юрія Рябоконя про підсумки МЛІ «КРОК3.ЗЛП» та «КРОК 3.Стоматологія», «КРОК 3.Лабораторна діагностика» й заходи щодо поліпшення якості підготовки інтернів.
Завідувач кафедри пропедевтики дитячих хвороб професор Олег Іванько поінформував членів ЦМР про реалізацію заходів та здобутки в рамках концепції якості освіти в Запорізькому державному медичному університеті.

У повідомленні проректора з науково – педагогічної роботи ЗДМУ, професора Вадима Візіра йшлося про участь студентів університету в II етапі студентської Всеукраїнської олімпіади й окреслювалися перспективи мотивації  молоді займатися науковою роботою, щоб гідно представляти свої здобутки на Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Члени ЦМР також ознайомилися з інформацією  заступника декана III медичного факультету доцента Юрія Буреги про стан практичної підготовки студентів третього медичного факультету, які опановують спеціальність «Стоматологія».

Заступник декана I медичного факультету доцент кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я Світлана Малахова доповіла щодо виконання концепції розвитку спеціальності «Основи фізичної терапії та ерготерапія».

Увазі присутніх було надано аналіз стану організації освітнього процесу та методичного забезпечення викладання військової медицини на кафедрах університету, який представив старший викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини  Володимир Муляр.

На засіданні ЦМР були затверджені методичні матеріали кафедр – поінформував про це голова Ради з навчально – методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів, професор Юрій Резніченко.  Він, зокрема, зазначив, що оновлено методичні рекомендації  щодо академічної доброчесності і вирішено надати їх на кафедри університету.


 

28.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR