Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Науковці ЗДМУ опановують швейцарський досвід

Науковці ЗДМУ опановують швейцарський досвід

 Буковинський  державний медичний університет за підтримки українсько-швейцарського  проекту «Розвиток Медичної Освіти» (Medical Education Development/MED), що реалізується Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров'я (Swiss TPH) за фінансування Швейцарської агенціії з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation - SDC),  започаткував   «Осінню школу з медичної освіти».

Запорізький державний медичний університет на цьому заході представляв професор кафедри внутрішніх хвороб №1 Сергій Кисельов. Повернувшись з новим досвідом українсько – швейцарської співпраці, Сергій Михайлович відзначив цікаву форму і наповнення змістом цього проекту. Під час  пленарних засідань, воркшопів та дебатів розглядали  теми, що стосувалися  розвитку медичних навчальних програм, поліпшення якості медичної освіти, контролю якості викладання,стратегії розвитку університетів та питань доброчесності в охороні здоров'я та інші.  Усі бажаючі могли  долучитися до участі в онлайн – режимі,  прослухати доповіді, подискутувати.

Цікавим є сам швейцарський проект «Розвиток Медичної освіти», він передбачає  допомогу лікарям первинної ланки, медсестрам та менеджерам закладів у навчанні та практичній роботі. Учасники проекту зможуть  поглибити свої знання та практики: студенти - майбутні лікарі, отримають  кращі клінічні навички, освітяни - нові інноваційні методики  викладання, надавачі первинної медичної допомоги  можливості безперервного професійного розвитку. 

Юрій Кучерявий,
керівник міжнародного
освітнього центру ЗДМУ

27.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR