Досвід ЗДМУ  -  в  університеті Ондокуз Маіс (Туреччина)

Досвід ЗДМУ - в університеті Ондокуз Маіс (Туреччина)


Запорізький державний медичний університет тісно співпрацює зі своїм партнером, університетом Ондокуз Маіс (ОМУ, Туреччина).  Співробітники ЗДМУ в рамках програми Еразмус+ плідно обмінюються досвідом з  турецькими  колегами.

Вперше в якості лектора  у проекті «КА1. Академічна мобільність» програми Еразмус+ взяв участь професор кафедри факультетської хірургії Андрій Клименко. Тема курсу його  лекцій стосувалася  хірургічного лікування ожиріння, торако-лапароскопічної езофагоектомії в лікуванні хворих на рак стравоходу, а також хірургічного лікування хронічного панкератиту. Це, поза  сумнівом, був новий досвід - лекції для іноземців у  стінах їх альма-матер. Цікавою також видалася й оглядова екскурсія відділеннями лікарні університету Ондокуз Маіс. А спілкування з колегами-хірургами є  не лише обміном корисним досвідом стосовно нових методів та принципів лікування, а й можливістю встановлювати партнерські зав’язки для подальшої наукової співпраці.

Окрему подяку висловлюємо міжнародному відділу ОМУ за організацію програми обміну та теплий прийом  співробітника ЗДМУ.

Юрій Кучерявий,
провідний фахівець
міжнародного освітнього центру ЗДМУ

15.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar