Вшанували Велику Хартію університетів

Вшанували Велику Хартію університетів

Цього року документу «Велика Хартія університетів», що покликаний  шанувати університетські цінності і традиції, а також налагоджувати зв'язки між європейськими університетами, виповнилося 31 рік. Документ «Magna Charta» є основним довідником з фундаментальних цінностей і принципів університетів всього світу. На сьогодні його підписали понад  800 вищих навчальних закладів.

Щорічно урочисте святкування з дотримання давніх традицій проходить в одному з університетів-учасників світу. 31-шу річницю відзначали в Університеті імені Макмастера, що знаходится у місті Гамільтон (Онтаріо, Канада). Канадський університет вперше проводить подібну конференцію, що була започаткована ще в 1988 році в італійському місті Болонія. На зустрічі у Гамільтоні ЗДМУ представляла завідувачка  кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії, професор Олена Григор’єва.

Цьогорічна тема конференції  присвячувалась свободам та обов’язкам університетів. Зокрема представники світових  вищих навчальних закладів обговорювали такі актуальні питання як академічна свобода, межі її вираження, реакція суспільства та держави на ці питання, ефективний менеджмент вищих навчальних закладів в умовах академічної свободи. Організація програми засідання була спрямована  на формат дискусії між учасниками та  активну участь слухачів в обговоренні питань черги денної.


 

14.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar