Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЗДМУ на виставці «Ярмарок освіти»

ЗДМУ на виставці «Ярмарок освіти»

Сьогодні у виставковому центрі «Козак – палац» розгорнуто міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів та освітніх послуг «Ярмарок освіти». ЗДМУ щороку бере участь в  її роботі, презентуючи елітний заклад вищої  освіти, який має найвищий рейтинг у регіоні та посідає одне з лідируючих місць серед медичних вишів України.

Локація університету примітна здалеку і вирізняється  вишуканим оформленням  в кольорах національної символіки, з сучасними інформативними стендами, цікавими не лише зовні, а головним чином – наповненням вичерпною інформацією на допомогу майбутнім вступникам. Поряд  розмістилася виставкова експозиція медичного коледжу ЗДМУ, що разом з університетом складають потужну навчальну базу підготовки медичних кадрів.

На виставку завітали члени ректорату, приймальної комісії університету.  Під час відкриття заходу присутніх привітав ректор ЗДМУ, заслужений діяч науки і техніки України професор Юрій Колесник, зазначивши, що нині університет готує висококваліфікованих спеціалістів медичної та фармацевтичної галузей, що поціновуються не лише на теренах  Україні, й за кордоном. Медична освіта в нашій країні є однією з найкращих, а Запорізький медичний упевнено відповідає  високим європейським освітнім стандартам. Ректор закликав молодь та їхніх батьків правильно визначитися з вибором фаху, закладу, орієнтуючись на те, що вища  освіта у всі часи  є гарантією розвитку як особистості, так і держави.

Біля локації чергують, зустрічаючи відвідувачів, студенти університету та співробітники кафедр. З ними - кандидат фармацевтичних наук, старший викладач кафедри біохімії Дар’я Сінченко, яка має змогу порівняти нинішній ярмарок з минулорічним. «Очікуємо більше відвідувачів двома наступними днями, завтра старшокласників, у суботу – батьків. Особливої реклами наш університет не потребує, - каже Дар’я Миколаївна, - його добре знають в нашому та інших регіонах, зазвичай молодь цілеспрямовано готується до вступу роками. Але ми відкриті для нових вступників, бо щороку їх очікує багато  змін. Наприклад, пояснюємо, що цьогоріч скорочено кількість заяв  – тепер їх можна подати п’ять, а не сім. Або те, що вступники з дипломами молодших спеціалістів мають складати ЗНО з української мови. Роз’яснюємо, підказуємо, запрошуємо на день відкритих дверей  у грудні. А ще до цього дня ми підготували багато інформативного  матеріалу  про широкий спектр освітніх послуг. Демонструємо відео про нові спеціальності».

Достатньо інформації молоді та батькам пропонує виставкова експозиція медичного коледжу ЗДМУ. Василь Іванович Триполець, викладач англійської мови, сподівається, що сьогодні, коли на виставку прийшло багато дев’ятикласників, хтось з них неодмінно обере їхній заклад, щоб опанувати медсестринство чи фармацію. Представники  коледжу роздають буклети, демонструють відео.

Освітянський ярмарок триватиме три дні. Він дає старт майбутній вступній кампанії, зокрема, і в нашому університеті.

 

7.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR