Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Університет вітає студентів з Республіки Індія!

Університет вітає студентів з Республіки Індія!

У ЗДМУ приїхала на навчання чергова група молоді з далекої Індії. Понад сотня новачків прибула цими днями, декого в Україну супроводжували батьки, яким цікаво навіч побачити, де мешкатимуть і здобуватимуть освіту їхні діти. Ледь ступили на територію Студентського містечка і зрозуміли, що віднині вони в рідній домівці, тут про них дбатимуть аж до вручення дипломів.

Новачків з батьками гостинно привітали, вони мали зустріч з членами ректорату, особисто з ректором ЗДМУ, професором Юрієм Колесником. Гості побували в індійському культурному центрі, відвідали ряд кафедр, де вивчатимуть медицину й фармацію, анатомічний музей, міжкафедральний тренінговий Центр. Побували в науковій бібліотеці університету, де за книжками та комп’ютерами проведуть роки навчання. З інтересом роздивлялися територію Студентського містечка, смакували національними стравами в індійському кафе.

Враження від університету – навчальної бази, побутових умов тощо, -  у гостей залишилося виняткове. Батьки студентів розповіли, що добрі слова на адресу ЗДМУ вони почули від колишніх випускників, які тут здобули освіту, отримали фундаментальні знання і по закінченні навчання у своїй країні роблять успішну кар’єру. Тож не помилилися у виборі і з легкою душею залишають дітей навчатися саме у нас.

Новоприбулим іноземним студентам організували екскурсії Запоріжжям, побували в музеях і, звісно ж – на Хортиці.

Університет вітає молоде поповнення і бажає наснаги у здобутті освіти.

7.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR