Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЗДМУ – територія української мови

ЗДМУ – територія української мови

Кожен, хто переступає поріг навчальних корпусів, гуртожитків університету, читає гасло «Говоримо українською!» І поруч – один з крилатих висловів про рідну мову відомих особистостей – українських письменників, вчених, політиків, громадських діячів, просвітителів. Так кафедра культурології та українознавства ЗДМУ нагадує нам, що листопад в закладі вищої медичної освіти проходить під знаком української писемності і мови. Цьогоріч він триває у нас місяць, і взагалі, ЗДМУ поступово стає територією української мови.

Доцент кафедри культурології та українознавства Світлана Козиряцька зазначає, що першокурсники з інтересом долучилися до заходів, пов’язаних з відзначенням Дня української писемності та мови, готують цікаві презентації, перегорнули сторінки численних видань, щоб підібрати влучні вислови до часу.

А ще готують стіннівки, кожен факультет старається представити їх на конкурс гарно оформленими та змістовними. З десяток перших уже надійшли, у стіннівках студенти використовують цікаві факти про мову, зокрема, історичного спрямування, особливості медичної мови, а також широко представляють власну творчість. Переможців оголосять 14 листопада, на університетському заході щодо дії Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який вже готують першокурсники.

А завтра студенти ЗДМУ разом зі всією Україною долучаться до написання радіодиктанту національної єдності.

7.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR