Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Разом зі студентами працювати над нововведеннями

Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник з головою Студентської ради ЗДМУ Валерією Турчиненко та локальним представником ГО «Українська медична студентська асоціація» Михайлом Подлужним обговорили ряд актуальних для студентства проблем.

Днями Михайло Подлужний побував на зустрічі керівництва МОЗ України із ГО "Українська медична студентська асоціація",  під час якої йшлося про нововведення в інтернатурі та проведення ЄДКІ. Оскільки багато питань залишилися нез’ясованими, студентські активісти прийшли з ними до ректора.

Університетом вже багато зроблено в рамках реформування медичної вищої освіти і в плані підготовки студентів до складання IFOM, придбання найсучаснішої літератури провідних видавництв світу, закупівлі віртуальних пацієнтів, розумних манекенів та симуляторів, інтерактивних програм, запровадження додаткових курсів з англійської мови, багато іншого. Щоб нинішні третьокурсники, для яких  результати міжнародного іспиту будуть впливати на переведення на наступний рік навчання, краще підготувалися до складання, слід виробити стратегію якіснішої підготовки. Юрій Михайлович запропонував студентському активу залучити до співпраці тих студентів, хто отримав високі результати IFOM, а таких у ЗДМУ чимало, щоб вони поділилися своїми думками стосовно того, на які розділи навчальної програми слід звернути більше уваги. Така зустріч запланована на наступний тиждень.

6.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR