Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Першокурсники, ставаймо до праці разом!

Першокурсники, ставаймо до праці разом!

Студентська рада ЗДМУ провела зустріч зі студентами–першокурсниками. Традиційно ми збираємось у такому колі, коли новачки дещо увійдуть у навчальний ритм і відчують себе студентами. Настав час познайомитися ближче, тому на початку зустрічі розповіли про структуру та діяльність органів студентського самоврядування в університеті.

Голови секторів поділилися думками про діяльність цих підрозділів, розповіли про результати роботи студентського активу. Також представили соціальні мережі усіх секторів, де можна знайти всю актуальну інформацію. Родзинкою зустрічі стала цікава презентація світлин, які розповідають про заходи у ЗДМУ, що їх готує студентський актив. Гадаємо, вона спонукає багатьох першокурсників знайти своє місце у цьому розмаїтті. Запропонували записатися до активу секторів, якими вони зацікавилися, і не боятися проявляти свою активність.

Команда Студентської ради запрошує усіх першокурсників вже з перших місяців навчання активно приєднуватися до нашої спільноти, стати частиною дружньої студентської родини. Наповнимо наше життя цікавими змістовними справами разом!

Валерія Турчиненко,

голова Студентської ради ЗДМУ 

6.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR