Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Працюють акредитаційні комісії

Працюють акредитаційні комісії

Сьогодні у Запорізькому державному медичному університеті розпочали роботу дві експертні комісії, які проведуть акредитаційну експертизу підготовки спеціалістів зі спеціальностей «Стоматологія» та «Технології парфумерно-косметичних засобів».

Комісія у складі завідувача кафедри дитячої стоматології Української медичної стоматологічної академії професора Ольги Вікторівни Шешукової та декана стоматологічного факультету Харківського національного медичного університету доцента Віктора Володимировича Ніконова працюватиме на кафедрах ІІІ медичного факультету, а на фармацевтичних факультетах працюватиме комісія у складі завідувача кафедри фармацевтичних технологій та менеджменту Національного фармацевтичного університету професора Євгена Володимировича Гладуха та завідувача кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика професор Лена Левонівна Давтян.

Впродовж трьох днів комісії вивчатимуть  відповідну документацію, ознайомляться з матеріальною базою безпосередньо на кафедрах, проаналізують навчально – методичну, наукову діяльність, практичну підготовку студентів,  технічне оснащення.

6.11.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR