Сучасні технології викладання у ЗДМУ зацікавили міжнародну спільноту

Сучасні технології викладання у ЗДМУ зацікавили міжнародну спільноту

Науковці Запорізького державного медичного університету сміливо беруть участь у міжнародних форумах і гідно та яскраво представляють там свій виш. Нещодавно у Нікосії (Республіка Кіпр)  за підтримки Міністерства освіти та культури Кіпру на базі Педагогічного інституту Міжнародного університету Кіпру відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Literacy and Contemporary Society: Identities, Texts, Institutions».  Організаційні заходи проходили в одному з найбільших конференц-центрів  Європи «Filoxenia Conference Centre» та зібрали учасників з-понад 35 країн світу, серед яких США, Німеччина, Австрія, Естонія, Греція, Фінляндія, Великобританія.  Україну  та ЗДМУ на форумі презентувала доцент кафедри мовної підготовки університету Жанна Рагріна.

У полі зору учасників форуму стояли  питання грамотності  сучасного суспільства, обмін досвідом, теоретичними надбаннями, науковими знахідками та знаннями, зосередженими на складному взаємозв’язку ідентичностей, текстів та інституцій як в  широкому сенсі, так і в окремих моментах освіти.

Окрема увага приділялась сучасним методам та технологіям викладання. Саме цим проблемам присвятила свою доповідь Жанна Рагріна: «The modern on-line interactive tools as an important element of teaching languages”. Науковець оперувала власними напрацюваннями зі студентами–медиками, тому у підсумку  викликала  жваву дискусію серед слухачів.

Цікавими були  лекції  та майстер-класи від знаних у світі професорів Біла Скоупа та Марі Калантіз  (Університет Іллінойсу, Чикаго) та Майка Байнхама (Університет Лідса, Велика Британія).

 

17.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar