Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Звітна конференція Студентського самоврядування

Звітна конференція Студентського самоврядування

Добігає кінця чергова каденція Студентської ради і перед новими виборами актив прозвітував перед колегами про зроблене впродовж року. А зроблено чимало, адже Студентська рада у всьому мала підтримку ректорату і деканатів. Найбільшим досягненням року, безумовно, став вступ до Європейської асоціації студентів-медиків, а до того – Європейської асоціації студентів-фармацевтів.

Допомога в організації відкритих лекцій провідних науковців, наукових конференцій, освітніх проектів також в активі Студради. Так, впродовж року понад 200 студентів пройшли навчання BLS, отримали сертифікати і вже самі понесли здобуті знання у школи, гімназії та ліцеї. Проект вийшов настільки вдалим, що ним зацікавилось місцеве телебачення і навіть присвятило спеціальну рубрику у ранковому ефірі.  Тренінги з тактичної медицини активісти Студради також провели у військовому ліцеї «Захисник», на кафедрі факультетської педіатрії, для студентів-іноземців. Помітною й пізнавальною вийшла акція з масової симуляції зупинки кровотечі – її навіть внесли до національного реєстру рекордів України.  

Активно працював волонтерський сектор Студради, організовуючи різноманітні акції на підтримку вихованців дитячих будинків та спеціалізованих шкіл-інтернатів, воїнів АТО. А без культурно-масового сектору не відбувалося жодне свято у стінах університету.

Про все це звітній конференції, на яку зібралося близько 300 представників усіх факультетів та курсів, доповіли голова Студентського самоврядування Максим Усатенко та його заступники Аліна Москалюк і Михайло Подлужний.

Ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник, звертаючись до студентського загалу, побажав, щоб новообрана Студрада активніше зайнялася важливими проблемами, зокрема, щодо навчання і організації освітнього процесу - подати свої пропозиції стосовно модернізації лекцій.  Чільною має бути роль Студради і у питаннях соціального захисту, тому новообраному активу варто створити реєстр студентів, які потребують матеріальної допомоги, чи іншої підтримки у вирішенні життєвих проблем.

Вибори нової Студентської ради заплановані на 24 жовтня, згідно з квотами для кожного факультету. А з 10 по 20 жовтня свою кандидатуру до Студради  може подати кожен студент, але для того, щоб вона була включена до виборчого бюлетеня, має бути витримана одна обов’язкова умова – успішне навчання.

Конференція визнала позитивною роботу Студентського самоврядування ЗДМУ за 2018-2019 рік і затвердила звіт про використання фінансів.

9.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR