Участь у конгресі – поступ в професійному розвитку

Участь у конгресі – поступ в професійному розвитку

Науковці ЗДМУ беруть активну участь у міжнародних наукових семінарах та симпозіумах. Нещодавно з XIX  європейського конгресу нейрохірургів (EANS), що проходив  у м. Дубліні, повернувся доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії Олексій  Полковніков. Він  виступив  на форумі зі стендовою доповіддю на тему  «Лікування ускладненого аневризматичного внутрішньочерепного крововиливу». 

«Порушена проблема перебуває у полі зору світових вчених, - розповідає Олексій Юрійович, - адже ускладнений аневризматичний  внутрішньочерепний крововилив є одним з найбільш агресивних типів геморагічного інсульту, спричиняє  високі показники інвалідизації та смертності. Вчені постійно працюють над новітніми  методиками оперативних втручань, що  дозволяє поліпшити функціональні результати пацієнтів, які перенесли розрив аневризми і зменшити кількість несприятливих наслідків. У доповіді я представив  власні напрацювання  та колег з кафедри, цікаво було поспілкуватися з учасниками конгресу,  нейрохірургами провідних клінік Німеччини, Італії, Франції, Туреччини, Японії, США, Великобританії та Ірландії. Участь у таких форумах дає неоціненну користь  для професійного розвитку».
 

8.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar