Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
За досягнення у морфологічній науці

За досягнення у морфологічній науці

Цими днями на базі Одеського національного медичного університету проходив VII конгрес наукового Товариство анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України. У роботі форуму брала участь делегація науковців Запорізького державного медичного університету. Вчені  виступали з доповідями на пленарних і секційних засіданнях, порушували актуальні теми в обговореннях і дискусіях.

Високу  оцінку на форумі отримала робота  обласного осередку наукового Товариства, який очолює завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Вадим Сирцов. Подвижницьку працю   Вадима Кириловича  рішенням президії наукового Товариства за високі досягнення у морфологічній науці  нагороджено Почесним  Дипломом Товариства. Він також удостоєний найвищої відзнаки  НТ АГЕТ України, це  «Золота медаль  В.О. Беца». За дорученням  Президента Наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України, членкора НАМН України, професора Юрія  Чайковського сьогодні  відбулося урочисте вручення відзнак.

Цю приємну місію виконали -  завідувач кафедри  анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії професор Олена Григор’єва та професор кафедри гістології, цитології та ембріології  Валентина Євтушенко. Вадима Кириловича тепло привітали присутні на зустрічі колеги – співробітники його кафедри, а також кафедр анатомії людини,  оперативної хірургії та топографічної анатомії, нормальної фізіології.

Від імені ректорату ЗДМУ, Асоціації патологів України  привітання Вадиму Кириловичу висловив  проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський, зазначивши, що університетська школа морфологів університету є кращою в Україні, флагманом у галузі, і в тому велика заслуга  вченого, який очолює  обласний осередок наукового Товариства  і плідно трудиться на ниві науки.
Валерій Олексійович в порядку обговорення питань черги денної конгресу, якої торкнулися присутні, висловив слушну думку, що  на тлі відкриття медичних факультетів в немедичних вишах, яке загалом негативно позначається на якості навчання, досвід школи ЗДМУ може добре прислужитися для підготовки молодих викладачів – морфологів.  Професор Сирцов підтримав пропозицію, зауваживши, що в далекі роки минулого століття  кафедра анатомії  нашого вишу була  базовою  для підготовки викладачів анатомії медучилищ – Мелітопольського, Бердянського, Херсонського, Запорізького та інших.  Цей досвід можна використати, звісно, на якісно вищому  рівні,  адже університет  з року в рік оснащує лабораторії кафедр  потужною  матеріальною  базою,  для молодих вчених створено найкращі умови, також працюють студентські наукові гуртки, учасники  яких традиційно займають  призові місця на олімпіадах і конференціях різних рівнів.

 

7.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR