Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Співпраця з канадськими онкологами

Співпраця з канадськими онкологами

Понад два десятиліття триває співпраця науковців кафедри онкології та онкохірургії ЗДМУ  із канадськими вченими у сфері паліативної допомоги. Започаткувало її  далекого 1997 року  стажування  у канадському онкологічному центрі ім. Алана Блеєра (м. Ріджайна, штат Саскачеван) тоді  ще доцента кафедри, а нині її завідувача, доктора медичних наук, професора Анатолія  Шевченка.  Наступним кроком була спільна науково-практична конференція українських і канадських онкологів у Запоріжжі, на базі ЗДМУ.

Протягом тривалого часу канадські колеги передавали на кафедру методичні матеріали з питань організації паліативної допомоги онкологічним хворим, чим сприяли розвитку цього напрямку медицини.

Нещодавно канадські колеги, професор університету Ріджайни  Отто Дріджер та асистент професора Флоренс Дріджер побували на кафедрі Запорізького державного медичного університету, де відбулося  цікаве для усіх спілкування.

 

7.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR