Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Професор Ганчева про патологію імунітету

Професор Ганчева про патологію імунітету

Відкритою лекцією "Патологія імунітету" завідувачки кафедри патофізіології професора Ольги Ганчевої розпочався цикл лекцій, присвячений імунітету.

Подивитись на роль імунної системи з іншого ракурсу – саме так сформулювала завдання для себе лектор. Ользі Вікторівні це блискуче вдалося: аудиторія з легкістю і великою зацікавленістю сприйняла інформацію, слухачі буквально ловили кожне речення.  

Слід відзначити, що оскільки формат лекції – відкритий, - то прийшли студенти усіх курсів, інтерни, та навіть співробітники з інших кафедр. І отримали яскраву розповідь, проілюстровану свіжими й актуальними фактами стосовно структури і функцій імунної системи, важливості органів центральної імунної системи для дитячого і дорослого віку, лейкоцитарну формулу, імунограму, медіатори і гормони імунної системи. Наведені у лекцій факти, значно ширші, ніж робоча програма з патофізіології,  сприятимуть формуванню клінічного мислення майбутніх лікарів.

Слухачі у своїх враженнях після лекції професора Ганчевої були одностайні: такі відкриті лекції дозволяють не лише вивчити чи повторити, але й поглибити знання у темі, яку вони вивчали впродовж майже всього свого навчання медицини.

На майбутнє заплановані лекції, присвячені клітинному і гуморальному імунітету, онкопатології, вакцинації та ряду інших питань.

4.10.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR