Студенство ЗДМУ у європейській спільноті

Студенство ЗДМУ у європейській спільноті

Цьогоріч  студентська спільнота  ЗДМУ вступила до   Європейської Медичної Студентської Асоціації (ЄМСА).  Це відкрило для нашого університету нові шляхи  розвитку: студентські обміни, участь у міжнародних та європейських конференціях, публікації у міжнародних наукових журналах, захист своїх прав на рівні Європейської Молодіжної Ради та багато інших.

У вересні ЄМСА провела  в Афінах ( Греція)  Осінню Асамблею, в роботі якої   взяв участь  студент 4 курсу І медичного факультету ЗДМУ Михайло  Подлужний.  Під час засіданнь ЄМСА загалу Асамблеї було представлено наш університет, налагоджені важливі контакти для подальшої плідної співпраці.

Черга денна Асамблеї  була динамічною, щодня  проводили  численні  пленарні засідання, а також  студенти взяли участь у   тренінгах та воркшопах.  Михайло Подлужний відвідав тренінг  з Європейської адвокації прав молоді, особливо цікавим виявилося тренування із симуляції у медичній освіті, яке  організувала  Спілка Симуляції у Європі.

«Це було вельми корисне навчання, - розповів  Михайло, -  нам продемонстрували шляхи проведення практичних занять у медичних закладах вищої освіти  без використання  дорогих симуляторів, а за допомогою звичайних інтерактивних ігор, що покликані  формувати у студентів клінічне бачення та співпрацю в колективі. У підсумку  ССЄ запросила студентів  ЗДМУ до Мілану на безкоштовну конференцію ССЄ - 2020. Також я скористався можливістю доповісти свою наукову працю для європейських студентів-медиків під час внутрішньої наукової конференції ЄМСА, журі  відмітило грунтовну підготовку  та складність теми  наукової роботи.  Під час ярмарки обмінів  до нашого університету неабияку цікавість виявили учасники Асамблеї   з багатьох  країн Європи -  Румунії, Італії, Німеччини, Польщі, Сербії, Болгарії та інших. Також одразу наш університет впізнали представники BodyInteract, які нещодавно впровадили у нашому університеті програму "стандартизований пацієнт", вони планують розробити та підтримати багато нових проектів».

 

12.09.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar