Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Зустріч з студентським активом

Зустріч з студентським активом

Університетська актова зала забита вщерть - на зустріч з ректором ЗДМУ професором Юрієм Колесником прийшли представники усіх факультетів, спеціальностей і курсів. Адже питання, які планувалось обговорити, стосуються всіх і потрібно донести їх до кожного студента.

Найголовніше питання – навчання. Юрій Михайлович розповів студентам про нові можливості, які відкриває їм міжкафедральний тренінговий центр, на облаштування якого і придбання найновітнішого обладнання ректорат не шкодує коштів. І вже сьогодні у нашому центрі є «віртуальний пацієнт» з найрізноманітнішими сценаріями для будь-якої спеціальності, розумні манекени і реальне обладнання – апарати для зняття ЕКГ, УЗД-апарати, - все те, з чим вони матимуть справу у лікувальних закладах.

До речі, про останні: непроста ситуація складається з ними у світлі реформ охорони здоров’я. Ректорат докладає усіх зусиль, співпрацюючи з органами місцевої влади, щоб кафедри надалі спокійно працювали у лікарнях, а студенти мали змогу навчатися і набувати практичних навичок. Однак, ситуація залишається невизначеною.

Не знімається з порядку денного, а, навпаки, набуває ще більшої ваги підготовка до складання міжнародних іспитів IFOM, OSKI, компонентів ЄДКІ, вітчизняних КРОКів. Вже йде мова і про складання таких іспитів для спеціальності «Фізична реабілітація. Ерготерапія». Тому не варто гаяти часу, а по максимуму використовувати наявні бібліотечні ресурси, онлайн-курси, консультації на профільних кафедрах, щоб добре підготуватися.

Ректор особливо акцентував на боротьбі з корупцією: «Неприпустимо, щоб у нашому університеті були хоч найменші корупційні прояви. Закликаю і вас до чесності і пильності».

Студентів старших курсів цікавили запропоновані МОЗ до обговорення нововведення стосовно післядипломного навчання, зокрема, резидентури, розподілу і відпрацювання, рейтингування успішності.

Ще одне важливе питання, яке Юрій Михайлович запропонував студентам для обговорення і пропозицій – лекції, їх формат і зміст. Ректор попросив студентський актив, старост груп і потоків обговорити це питання зі студентами і надіслати свої пропозиції на адресу zsmuniver@gmail.com. Колективні і індивідуальні пропозиції та ідеї стосовно лекцій очікуємо до 1 жовтня 2019 року, щоб якомога швидше опрацювати їх і виробити прийнятне рішення для всіх, і студентів, і професорсько-викладацького складу.

12.09.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR