Із Франції  - з новим досвідом

Із Франції - з новим досвідом

Доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії ЗДМУ Олексій  Полковніков  успішно  пройшов стажування в Centre Hospitalier Universitaire de Montpellier (Франція).

«Проходив  курс під керівництвом професора Vincent Costalat, - поділився враженнями Олексій Юрійович, - це був дуже цікавий і потрібний обмін досвідом, запозичення  нових практик.  Я опанував методики  ендоваскулярних  втручань в гострому періоді ішемічного інсульту, такими як тромбаспірація та тромбекстракція. Ознайомився і освоїв техніку застосування новітніх пристроїв  (pConus 2, WEB, Surpass Evolve та Pipeline Flex) для емболізації "складних" аневризм судин головного мозку.

Професор Alain Bonafe люб’язно поділився власним досвідом та особливостями застосування балон-асистуючої техніки  при лікуванні аневризм із широкою шийкою в гострому періоді аневризматического субарахноїдального крововиливу. Повернувся зі стажування з новими ідеями, бажанням застосовувати їх у науковій роботі на кафедрі та практичній – лікуванні пацієнтів. Адже  набуті  теоретичні знання і практичні навички істотно допоможуть  розширити наші можливості в допомозі хворим, котрі мають цереброваскулярні патології.

Висловлюю вдячність ректорату ЗДМУ за надану широку можливість опановувати зарубіжний досвід, відкривати  наукові обрії та запозичувати  інновації вчених зі світовими іменами".


 

9.09.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar