Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Підбили підсумки, намітили стратегічні напрями

Підбили підсумки, намітили стратегічні напрями

Сьогодні відбулося перше у 2019-2020 навчальному році спільне засідання Вченої ради та Конференції трудового колективу Запорізького державного медичного університету.

Подяки за багаторічну сумлінну працю в ЗДМУ з рук ректора професора Юрія Колесника отримали співробітники, чия доля вже понад 50 років пов’язана з університетом – доценти  О.М. Слинько, Н.П. Склярова, В.Р. Стець.

Учасники засідання затвердили зміни у складі Вченої ради та Конференції трудового колективу університету.

У розгляді важливого питання - підсумків роботи колективу медичного університету в 2018-2019 навчальному році та основних завдань на 2019-2020 навчальний рік взяли участь перший проректор доц. М.О. Авраменко, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доц. С.А. Моргунцова, проректор з наукової роботи проф. Туманський В.О., відповідальний секретар приймальної комісії проф. В.М. Одинцова, декан І медичного факультету доц. В.М. Компанієць та завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій проф. О.А. Рижов.

Підсумовуючи проведений аналіз діяльності колективу за всіма напрямками, а також намічені плани, ректор професор Юрій Колесник виділив пункти, які потребують особливої уваги і копіткої праці усіх співробітників.

- Насамперед, це вдосконалення навчального процесу, - підкреслив Юрій Михайлович. – Необхідно зробити все для того, щоб наші студенти успішно складали КРОКи, IFOM. Актуальною є розробка системи університетських грантів для студентів, які бажають займатися науковою діяльністю.  Потрібно переглянути зміст заочної освіти, створити сучасний медіа-центр з потужним дистанційним навчанням. Нам треба створити ще кілька великих комп’ютерних класів загального доступу, вдосконалювати і розвивати міжкафедральний тренінговий центр, а отже слід думати ро розширення навчальних площ. У науковій діяльності слід активно впроваджувати сучасні методики досліджень. На часі створення центру якості, вдосконалення роботи АСУ.

А у соціальному плані – варто створити реєстр студентів, які потребують матеріальної допомоги, чи знаходяться у скрутному становищі, щоб ця робота була системною. Коштів у нас достатньо і на розвиток матеріальної, технічної і наукової бази університету, і на захист трудового колективу і студентства, - завершив Юрій Михайлович. 

На засіданні затверджені плани роботи Конференції трудового колективу, Вченої ради медуніверситету,  деканатів, а також комплекс за­ходів щодо організації навчального процесу на 2019-2020 н.р.

 

5.09.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR