Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Керівництво області ознайомилось з новітніми технологіями навчання

Керівництво області ознайомилось з новітніми технологіями навчання

Сьогодні у Запорізькому державному медичному університеті побувало керівництво області – т.в.о. голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян та перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Гості поспілкувалися з членами ректорату і мали змогу оглянути територію і навчальні корпуси ЗДМУ.

Ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник ознайомив з матеріальною базою університету – аудиторіями і лабораторіями, оснащеними найсучаснішим обладнанням, спортивним корпусом, бібліотекою, культурними центрами.

Особлива гордість університету – новітні технології навчання. На кафедрі анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії керівникам області продемонстрували сучасні манекени та анатомічний стіл Аnatomage, який дозволяє вивчати будову тіла людини в 3D форматі і є найсучаснішою анатомічною системою візуалізації в медичній освіті. У стоматологічному тренінговому центрі гості стали свідками процесу навчання іноземних студентів-стоматологів.

Та найбільші враження, звісно, викликав міжкафедральний тренінговий центр з його розумними інтерактивними манекенами, «віртуальним пацієнтом» та безмежними можливостями навчання студентів за прогресивними світовими технологіями і зразками.

Елла Валеріївна і Єгор Олександрович подякували ректору за теплий прийом і гарні враження від найкращого університету Запорізької області. 

 

3.09.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR