Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Колективам новостворених кафедр представили завідувачів

Колективам новостворених кафедр представили завідувачів

На своєму червневому засіданні Вчена рада університету прийняла рішення про оптимізацію навчального процесу зі спеціальностей «Анестезіологія та інтенсивна терапія» і «Хірургія» на додипломному та післядипломному етапах, створення умов для навчання лікарів-інтернів і підвищення кваліфікації лікарів. І вже у липні, після вивчення питання і проведення усіх необхідних заходів, наказом ректора університету створено нову кафедру у складі першого медичного факультету – анестезіології та інтенсивної терапії. Водночас, кафедру хірургії та анестезіології факультету післядипломної освіти реорганізовано у кафедру загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти.

Реорганізація сприятиме раціональному використанню навчальних приміщень, обладнання та кадрового потенціалу.

Сьогодні ректор Запорізького державного медичного університету професор Юрій Колесник та проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський представили керівництву Міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги і колективам новостворених кафедр завідувачів кафедрами – д.мед.н., професора Сергія Завгороднього та д.мед.н., доцента Сергія Воротинцева.

28.08.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR