Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Відбулися іспити для претендентів на повторне навчання, переведення та поновлення в ЗДМУ

Сьогодні у ЗДМУ, згідно з  Положенням  про надання академічної відпустки та повторного навчання, переведення, поновлення  та відрахування студентів,  проходили іспити для претендентів таких категорій.

 «Це черговий етап  такого  процесу, -  коментує проректор з науково – педагогічної та навчальної роботи ЗДМУ доцент Світлана Моргунцова. - Попередньо до 16 серпня такі особи подавали в деканати  заяви з проханням поновитися чи перевестися до ЗДМУ, їх опрацьовували на  визначення  академічної різниці. Відтак  претендентів допустили до іспитів, щоб  оцінити  їхній рівень знань з певних дисциплін,  здатність успішно продовжити навчання на відповідному курсі. Фахова атестаційна комісія ЗДМУ попередньо  призначила перелік дисциплін та обсяг контрольних завдань  для іспитів. База тестових завдань  розміщена  у вільному доступі на електронних ресурсах університету, щоб претенденти змогли підготуватися до випробувань.  Критерій успішного складання тестування становить від 70 відсотків з кожної дисципліни для осіб денної форми навчання  та не менше  60 відсотків - для бажаючих навчатися заочно.

Таким чином, на сьогодні для участі у випробуваннях  було сформовано  декілька груп студентів загальною кількістю 47 осіб, 31 з них бажають отримувати  освіту денної форми навчання  на I, II, III медичних факультетах й  першому фармацевтичному,  16 бажають навчатися заочно на II фармацевтичному факультеті.  Результати  іспитів  визначить  Центр тестування університету і  комісія прийме рішення стосовно кожного претендента».

21.08.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR