Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У ЗДМУ відзначили День незалежності  Індії

У ЗДМУ відзначили День незалежності Індії

Сьогодні в індійському культурному Центрі ЗДМУ у дружному колі  урочисто відзначили національне свято індійського народу – День незалежності країни.

Хоча переважна більшість студентів Республіки Індія, які здобувають медичну освіту в університеті, зараз удома на канікулах, але чимало молоді літо проводить у Запоріжжі, тож влаштували свято в рідному для них куточку батьківщини, на території університету. До них долучилися  також представники другого міжнародного факультету, міжнародного відділу, Association «NEO» - партнера навчання індійських студентів, інші гості.

Студенти виконали  Гімн Республіки Індія, звучали  пісні про незалежність  країни. Лунали теплі привітання. Тепло й щиро спілкувалися, смакували солодощами. Нагадали про важливість пам’ятної дати – 15 серпня свято шанує кожен громадянин Республіки Індія, адже країна далекого 1947 року, позбувшись залежності від Британської імперії,  набула суверенітету і відтоді почала будувати  свою нову історію.

Молодь з далекої Індії,  яка навчається в ЗДМУ, завжди демонструє зразки високого патріотизму щодо своєї Батьківщини, юнаки й дівчата добре обізнані з історичними віхами своєї держави, шанують її культуру та мову, із задоволенням розповідають на університетських заходах про Індію своїм друзям.  Ось і на цьому святі на імпровізованій виставці встановили прапори своєї країни, портрет національного лідера Махатми Ганді, під керівництвом якого в  20-му столітті Індійський національний конгрес та інші політичні організації розгорнули загальнонаціональний рух за незалежність.

Цей день студенти ЗДМУ, як і співгромадяни далекої Індії,  провели святково – слухали музику, фотографувалися,переглядали фільми, дистанційно спілкувалися з родинами. Адже традиційно в Індії це свято дуже шанують, урочисто піднімають державні  прапори,  організовують культурні програми.

Незабаром День Незалежності відзначатиме Україна, й іноземні студенти, які вважають себе єдиною дружною інтернаціональною родиною Запорізького державного медичного університету, розділять з українськими студентами велич цього свята на знак вдячності до країни, де живуть і навчаються.

15.08.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR