Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
За кількістю вступників на заочне навчання ЗДМУ – один з кращих в Україні

За кількістю вступників на заочне навчання ЗДМУ – один з кращих в Україні

Добігає завершення  вступна кампанія в ЗДМУ. Черговим її етапом стало проведення  фахових вступних випробувань для вступників на базі диплома молодшого спеціаліста медичного і фармацевтичного спрямування , які обрали  заочну форму навчання за освітніми програмами «Фармація» і «Технології парфумерно-косметичних засобів».

«Складало іспит загалом 348 осіб, прокоментувала відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ, доктор фармацевтичних наук Віра Одинцова. - Це  більше, ніж торік, загалом  за кількістю вступників, яких маємо зарахувати на заочне навчання,  показник ЗДМУ - один з найкращих в Україні, ми у першій трійці лідерів.

Прикметно, що, попри всі нововведення в системі охорони здоров’я та освіти, а також  реформування  медичної освіти та реалії  дня, коли численна кількість спеціалістів середньої ланки виїздить з країни,  попит на заочну форму навчання у вступників не знизився. І приємно, що серед розмаїття  закладів вищої освіти, які  ліцензували підготовку провізорів на базі повної загальної середньої освіти, вступники  традиційно обирають навчання в ЗДМУ. Тут відіграють  свою визначальну роль більш як столітні, високого штибу, традиції фармацевтичної  наукової школи нашого університету, однієї з найпотужніших в Україні. Яскраве свідчення тому – географія,   до нас знову приїхали з бажанням навчатися заочно вступники майже з усієї України, - з Миколаївського, Херсонського, Бердянського, Мелітопольського, Бериславського, Криворізького, Кіровоградського,  Запорізького базового медичного коледжу, медколеджу ЗДМУ. У нас цьогоріч здобуватимуть вищу освіту заочно  більше, ніж раніше, студентів з Одеси, також з Волині, Кам’янця – Подільського, інших регіонів. Молодь приїздила цілими групами, заздалегідь визначивши пріоритетним навчання саме в нашому університеті».

Віра Миколаївна зазначила, що цього року превалюють вступники на базі молодшого спеціаліста, дещо менше із сертифікатами ЗНО. За кількістю відмов вступникам на спеціальність «фармація», які мають менше 130 конкурсних балів, цей показник складав шість відсотків, на ТПКЗ – сім. 

Випробування пройшли  по – діловому спокійно й організовано. Молодші спеціалісти медичного профілю  мали підтвердити свої знання з  анатомії, фізіології людини,  мікробіології та імунології, фармакології з рецептурою. Комплексний іспит для вступників фармацевтичного напряму включав дисципліни: фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія ліків і ОЕФ , - 60  тестових завдань. Того ж дня кожен із претендентів дізнався свої результати, які одразу були розміщені на офіційному сайті ЗДМУ.

Відбулися  вступні випробування  й для 30 іноземних студентів, які навчалися на підготовчому відділенні університету – вони складали  мову навчання й одну із профільних дисциплін.


 

12.08.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR