Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступ на бюджет завершено

Вступ на бюджет завершено

Приймальна комісія Запорізького державного медичного університету підбила підсумки вступної кампанії на бюджетну форму навчання.

Відкриваючи засідання, голова приймальної комісії, ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник зазначив, що хоч прийом на бюджетну форму навчання завершено і вже підготовлені відповідні накази про зарахування, згідно зі списками, сформованими ЄДЕБО, вступна кампанія ще не закінчилася. До 9 серпня триває прийом оригіналів документів від охочих навчатися за контрактною формою, також до цього дня приймають документи від тих, хто вступатиме на заочну форму навчання.

Відповідальний секретар приймальної комісії д.фарм.н. Віра Одинцова розповіла про фактори, які вплинули на результати цьогорічної вступної кампанії. Насамперед, це  зменшення кількості заяв, які міг подати абітурієнт. Та основним фактором був фіксований перелік конкурсних предметів для вступу на спеціальності «медицина», «педіатрія» та «стоматологія». Для багатьох абітурієнтів саме це стало перешкодою для подання заяв на бюджетну форму навчання, оскільки до мінімального балу сертифіката ЗНО на рівні 150 балів усі вже призвичаїлися. Це підтверджує і показник відмов за недостатньою кількістю балів: торік він був на рівні 20-22%, у поточному році – 8-10%.  Для вступу на контрактну форму навчання на спеціальності «медицина», «педіатрія» і «стоматологія» університетом сформовані небюджетні конкурсні пропозиції, тому в підсумку кількість заяв та кількість зарахованих на перший курс до університету буде на рівні минулого року, або й вищою.

На бюджетну форму навчання до ЗДМУ за спеціальностями «медицина», «педіатрія» та стоматологія зарахованого 221 вступника, зокрема, на медицину – 207 осіб, на педіатрію – 10, на стоматологію – 4.

Географія абітурієнтів, традиційно, широка. До університету вступили 54 мешканці Запоріжжя і ще 36 – з районів області. З Дніпропетровської області маємо 52 першокурсників, 26 – з Херсонської, по 16 – з Донецької та Миколаївської. Чимало майбутніх медиків і з віддаленіших областей – Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Вінницької, Львівської, Рівненської, Закарпатської і Сумської.

Приймальна комісія погодила початок поселення до гуртожитків – 26 серпня відбудеться поселення пільгових категорій, у наступні дні – усіх інших на вакантні місця.

1.08.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR