Міжнародний обмін:  досвід та основа  майбутніх освітніх проектів

Міжнародний обмін: досвід та основа майбутніх освітніх проектів

Запорізький державний медичний університет продовжує брати активну участь у проекті Європейського Союзу Еразмус+.  У рамках  програми Еразмус+ KА1 Академічна мобільність, ЗДМУ відвідали пані Рута Джурлайонієн та Дангоула Сакаліт -  координатори Еразмус+ офісу медичного факультету  Університету прикладних наук м. Утена (Литва).

Тиждень плідної співпраці та обміну досвідом  допоміг науковцям двох закладів вищої освіти краще зрозуміти  специфіку аспектів викладання, організації навчального процесу та міжнародного співробітництва.

Під час  зустрічі з ректором ЗДМУ, професором Юрієм  Колесником викладачі факультету медицини ВНЗ Литви відзначили високий рівень навчальної матеріально-технічної бази, сучасні передові інноваційні  технології, які упроваджуються в університеті. Велике враження на гостей справило оснащення міжкафедрального тренінгового центру та кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії. Литовські колеги відзначали високий професіоналізм та гостинність працівників Університетської клініки ЗДМУ, а також європейські  умови, в яких студенти опановують професійні знання, а населення регіону отримує медичну допомогу.

Завдяки  міжнародному обміну литовські викладачі медицини  отримали унікальну можливість відвідати Обласний медичний центр репродукції людини в м. Запоріжжі та познайомитися з особливостями лікування різних форм безпліддя, а також з методикою та обладнанням для проведення екстракорпорального запліднення. Обговорювали та порівнювали нормативно-правові аспекти цієї медичної технології в Литві та Україні.

Цікавими були відвідини  обласної клінічної дитячої лікарні та Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5, які є базами клінічних кафедр ЗДМУ.

Рута Джурлайонієн та Дангоула Сакаліт відзначили, що їхнє знайомство із ЗДМУ сприятиме зміцненню міжнародного співробітництва між університетами з користю для майбутньої співпраці.

Юрій Кучерявий,
провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків  ЗДМУ


 

29.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar