Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Наукова бібліотека ЗДМУ отримує навчальну літературу

Наукова бібліотека ЗДМУ отримує навчальну літературу

Студенти та переважна більшість викладачів університету насолоджуються літнім відпочинком, а у науковій бібліотеці ЗДМУ розпочалося цікаве  бурхливе  життя. Тут  розгорнуто масштабну роботу з підготовки до прийдешнього навчального року.  Співробітники почали комплектувати навчальну літературу для студентів усіх курсів. Першими їхніми помічниками є студенти, які проходять тут виробничу практику.  Вони добросовісно ставляться до роботи, бо працювати з книжками не може бути справою нудною,  а в університетській бібліотеці  - й поготів.

Найцікавіше дійство зосереджене у читальній залі книгозбірні. Сюди вже почали надходити нові видання підручників та посібників, якими студенти зможуть скористатися з початком навчального процесу. Книжки стосами лежать на столах,  іще не вивітрився запах фарби, і кожному, хто сюди заходить, так і хочеться все передивитися, доторкнутися , погортати розкішно видані томи. Справжнє багатство, у прямому сенсі також, адже ми знаємо ціну сучасної навчальної літератури.

Запорізький державний медичний університет не шкодує коштів на придбання найновіших видань для навчання своїх студентів, і щороку  ці витрати набувають все більших обсягів.

«Справді, цьогоріч сума на закупівлю нової навчальної літератури просто вражає,  передбачається, що вона сягне чотирьох мільйонів, - констатує директор наукової бібліотеки Тетяна Карпенко, - планується отримати близько десяти тисяч примірників. Ми вдячні керівництву вишу за таке неоціненне поповнення наших фондів!

Зараз почала надходити  продукція  спеціалізованого  видавництва  «Медицина». У них ми закупили більше  трьох  тисяч примірників книг тридцяти семи найменувань, загальною вартістю  понад  півтора  мільйона  гривень.  Студенти опрацьовують  нові  видання - штампують, здійснюють маркування, штрихкодування  тощо. Це література  зі всіх спеціальностей для усіх факультетів. Зокрема,  велика кількість  підручників з англійської та латини, видань з охорони праці, сімейної медицини, гнійно – септичної хірургії, військової епідеміології тощо.  Придбали сто примірників  розкішно виданого двотомника  Основи патології за Роббінсом. Серед новинок  атласи – дитячих інфекційних хвороб та «ЕКГ у практиці», а також фундаментальне видання з онкології, де серед авторів – завідувач кафедри онкології  та онкохірургії  ЗДМУ, професор Анатолій Шевченко»

На цьому знайомство з новинками, які порадують студентство та викладачів, не закінчується, невдовзі, за словами директора бібліотеки, очікуються нові надходження з видавництва «Нова книга».

Несподівано приємний подарунок бібліотеці  зробила група індійських студентів, які цьогоріч закінчили навчання і прощаються з університетом. Вони передали  Тетяні Володимирівні  навчальну літературу англійською, яка безумовно згодиться наступним поколінням іноземних студентів.
Гарний приклад для наслідування!

12.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR