Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У ЗДМУ розпочався прийом заяв вступників

У ЗДМУ розпочався прийом заяв вступників

Сьогодні в ЗДМУ, як в Україні загалом, розпочалася активна фаза вступної кампанії – прийом документів. Уже зранку, задовго перед восьмою, біля приймальної комісії почала гуртуватися молодь, яка з нетерпінням чекала цього дня.

« Про інтенсивність початку вступного процесу свідчить те, що опівдні ми вже мали в Єдиній  електронній базі з питань освіти 352 заяви від усіх категорій вступників на бюджетну й контрактну форми навчання, - констатувала відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ, доктор фармацевтичних наук Віра Одинцова . – Одразу  почали продуктивно працювати з документами, вивантажили з бази більше 180 заяв. Паралельно триває прийом документів у паперовому форматі від вступників на 2 курс і заочну фармацію. У перших кілька годин прийому у Центр подання електронних заяв університету звернулися 24 особи, іще 61 вступник – з документами  молодшого спеціаліста по закінченні медичних коледжів, - 31 з них обрав  спеціальність «медицина», троє – «педіатрія», четверо – «стоматологія», 23 – заочну фармацію. До нас вже першого дня приїхали вступники з Миколаєва, Павлограда, Харківщини, інших регіонів, що свідчить про широку популярність університету  на теренах України. Із задоволенням усіх зустрінемо, приймальна комісія у складі двадцяти осіб налаштована позитивно, чітко і злагоджено приступила до своїх обов’язків, ми забезпечені усім необхідним, створені гарні умови для ефективної роботи».

Віра Миколаївна зазначила, що для вступників важливим є  визначитися з пропонованими  конкурсними пропозиціями : якщо  вони склали ЗНО і набрали потрібну  кількість балів, їм слід правильно  проставити пріоритети, адже при участі в широкому конкурсі визначальним є саме середній бал, а також правильно обраний заклад вищої освіти.

Як і попередні два роки, цьогоріч діятиме вже традиційний широкий конкурс.  Визначена  максимальна цифра бюджетного державного замовлення, для нашого університету на спеціальність  «медицина» вона складає 300 осіб, «педіатрія» – 40 і «стоматологія» – 4. А  що виберуть в такому конкурсі вступники, стане відомо 26 липня, адже з  10 по 22 липня вони подають документи, з 22 по 26 липня база їх опрацьовує і рекомендації до зарахування на бюджетну форму навчання надійдуть не пізніше 26 липня, щоб 1 серпня щасливчики, котрі переможуть у нелегкій боротьбі, побачили своє прізвище у списках студентів.

Цього року, як і раніше, частина вступників  може скористатися сільським коефіцієнтом : відмінено умову реєстрації в сільській місцевості, що становила  не менше двох років, тепер місце реєстрації достатньо підтвердити додатком 13 - це довідка з демографічного реєстру.

 

10.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR