Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
За програмою обміну ЗДМУ відвідали  білоруські студенти

За програмою обміну ЗДМУ відвідали білоруські студенти

У ЗДМУ для  проходження літної виробничої практики за профілем «Помічник медичної сестри з хірургії» прибула група студентів з Республіки Білорусь, які вивчають медицину у Вітебському державному ордена Дружби народів медичному університеті (ВДМУ).  Така практика щороку проводиться в рамках програми міжнародної студентської мобільності.

Співробітники міжнародного відділу та профспілкового комітету Запорізького державного медичного університету радо зустріли своїх зарубіжних колег та забезпечили усім необхідним для комфортного проходження студентського обміну.

Місцем проходження практики було обрано кафедру госпітальної хірургії, яка працює на базі КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня». Першого дня  студентів познайомили з організацією процесу хірургічних втручань, а також з маніпуляціями та основами госпітального догляду за хворими.

Під час перебування в нашому університеті гості  зустрілися з членами ректорату ЗДМУ, мали бесіду з ректором, професором Юрієм Колесником, під час якої відзначали високий рівень навчальної матеріально-технічної бази, сучасні передові технології, які дозволяють студентам отримувати знання кращого світового зразка.  Також обговорювали перспективи подальшого співробітництва між університетами.

Велике враження на гостей справили відвідини міжкафедрального  тренінгового центру, фантомного стоматологічного центру, анатомічного музею, провідних  кафедр університету та Університетської  клініки. Білоруським студентам запропонували цікаву культурну програму, так вони познайомилися з  визначними  місцями  Запоріжжя, відвідали музеї острова Хортиця, побували на   комбінаті «Запоріжсталь», відпочивали в Дубовому Гаю,  здійснили  оглядову екскурсію на пароплаві  Дніпром.

Юрій Кучерявий,
провідний фахівець  міжнародного відділу ЗДМУ

 

10.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR