Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Старт вступної кампанії : реєстрація електронних кабінетів

Старт вступної кампанії : реєстрація електронних кабінетів

В ЗДМУ стартувала вступна кампанія – 2019. Першими її розпочали в медичному коледжі ЗДМУ, де по 13 липня  триває прийом документів від вступників, які хочуть  здобути освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальностями «Медсестринство» та «Фармація».

У  приймальній комісії ЗДМУ з 1 липня працює  Центр з надання допомоги бажаючим  зареєструвати  електронні кабінети,  і в подальшому – з 10 липня, подати  електронні заяви як в наш університет, так й  в будь – які  інші заклади вищої освіти України. Такою послугою в перші дні роботи Центру скористалося вже понад 30 осіб.

Про особливості  нинішньої вступної кампанії розповідає відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ, доктор фармацевтичних наук Віра Одинцова : « Традиційно, як і торік,  на бюджетні спеціальності – «медицина», «педіатрія», «стоматологія» вступники  повинні мати за результатами ЗНО 150 балів з другого й третього конкурсного предмету, й не менше 130 балів з української мови й літератури. Другим конкурсним предметом для бюджетників є біологія, або хімія, третім – фізика або математика. В електронній заяві  вони мають обрати два варіанти: в  першому зазначити, що  претендує на участь в конкурсі на бюджет з можливістю  участі в конкурсі на контракт, у другому – навчатиметься  виключно на кошти фізичних та юридичних осіб.

Відповідно до умов прийому,  цьогоріч заклади вищої освіти мали право встановлювати інший перелік конкурсних предметів, з тих, які пропонувало МОН, для контрактної конкурсної пропозиції на ті ж самі спеціальності. Ми цим скористалися, й на медицину, стоматологію, педіатрію  створили окремо  небюджетну  конкурсну пропозицію з наступним переліком конкурсних предметів : українська мова та література – не менше 130, біологія – не менше 150, і третій – хімія або історія України – не менше 150 балів. Таким чином,  це можливість для дітей, які, починаючи з 10  класу, готували стандартний набір дисциплін для вступу у вищий медичний заклад, отримати більше шансів вступити в університет.

Іще деякі особливості першочергового коефіцієнту. Він складає 1,05 додаткового балу до конкурсного тим вступникам, які виявили бажання відпрацювати в селі або селищі міського типу не менше трьох років. Такі конкурси іще з лютого проводили департаменти охорони здоров’я регіонів,  укладали з бажаючими  угоди про відпрацювання трирічного терміну, вони набрали необхідну кількість балів ЗНО і претендують на бюджетну форму навчання. Про те, що такі вступники будуть, свідчать їхні телефонні дзвінки, тож відпрацьовуємо і такий алгоритм вступу.

Нагадую, з 10 липня вступники можуть подавати заяви в електронному вигляді,  чекаємо також тих, кому за умовами прийому належить  подавати  заяви у паперовому форматі. Усім, хто має проблеми, члени приймальної комісії завжди готові допомогти».

 

8.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR