Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Програма міжнародних обмінів : нові знання, досвід

Програма міжнародних обмінів : нові знання, досвід

У рамках програми міжнародних обмінів Всеукраїнської асоціації студентів-медиків (UMSA) до Запорізького державного медичного університету завітала студентка Університету Екс-Марсель (м. Марсель, Франція) Луіза Дуге. Закінчивши 3 курс факультету медицини та парамедицини Ла Тімон в місті Марсель, студентка обрала ЗДМУ, шоб  отримати новий  досвід, набути практичних навичок, а також покращити свій рівень англійської мови.

Студентське самоврядування ЗДМУ, як повноправний член громадської організації UMSA, спільно з відділом міжнародних зв’язків ЗДМУ займається  організацією процесу студентського обміну.Гостю в університеті приязно зустріли.  Луіза вже встигла познайомитись з організацією та колективом студентського самоврядування. А також побувала в міжкафедральному тренінговому  центрі.
«Мене  приємно вразило новітнє симуляційне обладнання, що використовується в навчальному процесі. Особливо було цікаво попрацювати з віртуальним пацієнтом», - поділилася дівчина враженнями.

Згідно з програмою обміну, Луіза Дуге обрала базою для проходження практики  кафедру травматології та ортопедії ЗДМУ, яка працює  на базі КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня».

 

5.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR