Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Іноземні студенти ЗДМУ на столичному форумі

Іноземні студенти ЗДМУ на столичному форумі

Студенти Запорізького державного медичного університету Валаппіл Афіф (18 ІІІ а), Ллуллгуна Александр (2Ім), Трухільо Алехандра (2Ім) та їхній науковий керівник, старший викладач кафедри мовної підготовки кандидат філологічних наук Ольга  Гриценко, взяли участь у ІІ Міжуніверситетській конференції для іноземних студентів "Україна очима іноземців".

Захід проходив на базі підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Представники ЗДМУ виступили з доповідями поряд зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного фармацевтичного університету, Криворізького університету та інших закладів вищої освіти.  Учасники конференції та їхні наукові консультанти отримали задоволення від спілкування, грамоти та подарунки. Студенти висловлюють подяку  ректорату ЗДМУ, кафедрі мовної підготовки  за сприяння їхній  участі в форумі.

5.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR