Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Медичний коледж ЗДМУ зустрічає вступників

Медичний коледж ЗДМУ зустрічає вступників

Липень для вступників – гаряча пора, юнаки й дівчата поспішають не до моря, а у приймальні комісії  навчальних закладів. Там їх чекають і радо зустрічають, як, наприклад, в медичному коледжі ЗДМУ. Тут з першого липня  триває прийом документів від вступників, які хочуть  здобути освіту за спеціальностями «Медсестринство» та «Фармація», щоб у подальшому працювати за цим фахом, або ж зробити його сходинкою до вищої медичної освіти.

За словами  директора  коледжу Олександра Гужова,  упродовж перших трьох днів  уже прийняли документи від 56 вступників, 28 з них бажають  вивчати фармацію  і 27 налаштовані на медсестринство. Порівняно з початком  минулорічної кампанії, це кращий старт, всього цьогоріч передбачається залучити до навчання в коледжі 120 майбутніх першокурсників. «Ми сподіваємся, що продуктивні результати принесе наша  профорієнтаційна робота, -  каже  Олександр Олександрович, - її ми проводили послідовно, упродовж року. Студентські бригади побували в селах окремих районів, там демонстрували зразки надання невідкладної допомоги, розповідали учням про переваги навчання саме в нашому коледжі. Демонструються відеоролики про навчальний заклад на транспортних маршрутах, по телебаченню.  Відчуваємо велике сприяння університету і щодо профорієнтаційної роботи, й організації навчального процесу».

Відповідальний секретар приймальної комісії Аліна Миколаївна Маляренко бесідує з кожним вступником,  багато приходять з батьками, адже вони ще діти. Ведеться розмова про перспективи. Наприклад, Олена Яремко поки її донька Катя пише заяву,  розповіла, що дівчинка хотіла  стати косметологом,  вирішили обрати  фармацію, відтак будуть планувати вищу освіту. Справді,  відколи навчальний заклад став підрозділом ЗДМУ,  для молоді  відкрилися привабливіші  можливості: випускники медичного коледжу за спеціальністю 223 «Медсестринство» мають право вступу до Запорізького державного медичного університету на ІІ курс для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», а за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» - за спеціальностями «Фармація, промислова фармація» та «Технологія парфюмерно-косметичних засобів» за скороченою програмою навчання. І багато вступників цим   користаються.

Прийом документів у медичному коледжі триватиме по 13 липня, відтак  15 і 18 липня вступники складатимуть тестові іспити з української мови та біології  за обсягом знань дев’ятого класу. Оголошення  про них та інша довідкова інформація розміщена на стенді. І нехай пощастить наполегливим!

 

5.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR