Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студенти ЗДМУ складають міжнародний іспит з основ медицини

Студенти ЗДМУ складають міжнародний іспит з основ медицини

Упродовж двох днів – 1 і 2 липня, студенти третього курсу спеціальності “Медицина” ЗДМУ складають  міжнародний іспит з основ медицини (IFOM - International Foundations of Medicine) в рамках Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Його завдання розробляються та перевіряється однією з найавторитетніших у світі атестаційних агенцій – Національною радою медичних екзаменаторів США (NBME). В Україні іспит адмініструється Центром тестування при МОЗ України спільно з NBME.

«Цей іспит у комп’ютерному веб- форматі українською чи англійською мовами складають 793 студенти I, II медичних та II міжнародного факультетів, іще 72 російськомовних студенти – у паперовому форматі, - прокоментувала проректор з науково – педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова. – Міжнародний іспит з основ медицини є третім компонентом триєдиного іспиту для студентів третього курсу. Йому передував Крок та субтести з англійської мови, тобто, вперше третьокурсники демонстрували свої знання не лише з програми, передбаченої ліцензованим іспитом, але й з іноземної мови за професійним спрямуванням.

За інформацією, наданою Центром тестування при МОЗ України, тест IFOM містить 160 питань. Формат тестових завдань ідентичний тому, що використовується в існуючій системі іспитів Крок – завдання вибору з п’яти варіантів однієї найкращої відповіді, яка вважається правильною.
IFOM складають у дві зміни, усі комп’ютерні класи розташовані на території Студентського містечка, що зручно і студентам, й команді прокторів, які спостерігають за процесом.

Заздалегідь до іспиту все було чітко організовано й  підготовлено, а саме – в кожну аудиторію, де студенти мали працювати у комп’ютерному  веб-форматі, встановлено спеціальну програму, усі комп’ютери сертифіковано. Комісія, перевіривши аудиторії, опломбувала їх і відчиняли вранці, в день іспиту, разом з прокторами. Наші студенти вперше складають такий іспит, це тестування за міжнародним зразком на знання базового курсу, він уже проходить не в пілотному варіанті, а зовсім в  новому форматі, проте ми віримо в наших студентів, в те, що вони успішно підтвердять високі знання, отримані під час навчання».

1.07.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR