Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Хай наша праця високо цінується!

Хай наша праця високо цінується!

Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, трудовий колектив і студентство Запорізького державного медичного університету з Днем медика!

Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Лікувати людей – це покликання, особливе служіння на благо людства. Воно вимагає особливих духовних якостей, високої кваліфікації, знань і умінь, які відповідають вимогам сьогодення. Запорукою цьому є безперервна освіта, що починається зі студентської лави і червоною ниткою проходить через все професійне життя медика.

Колектив Запорізького державного медичного університету усвідомлює свою місію: забезпечення високої якості освітньої, наукової і клінічної діяльності. Тож нехай наша праця завжди високо оцінюється і шанується! Здоров’я вам, дорогі друзі, миру, спокою, добра і любові!

 

Щиро - ректор ЗДМУ  професор Юрій Колесник

14.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR