Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ОСКІ у стоматологів

ОСКІ у стоматологів

 

П’ятикурсники-стоматологи складають об’єктивний структурований клінічний іспит. Сьогодні складали терапевтичну стоматологію, завтра – хірургічну.

В тренінговому стоматологічному Центрі обладнано 10 станцій, переходячи з однієї на іншу випускники проводять обстеження пацієнта, препарують, пломбують, знімають зубні відкладення механічним та ультразвуковим способом, лікують захворювання слизової оболонки. Крім цього, їм належить пройти дві станції невідкладних станів – зупинку артеріальної кровотечі та вимірювання артеріального тиску.

Державна екзаменаційна комісія, до складу якої входять провідні викладачі стоматологічних кафедр ЗДМУ, а очолює завідувач кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології д.мед.н., доцент Олександр Возний, за допомогою деталізованих чек-листів прискіпливо оцінює роботу кожного випускника. Олександр Вікторович не приховує свого задоволення: «Іспит гарно організовано - визначені станції дозволяють чітко побачити рівень знань студентів, їхні практичні навички. Порадували і студенти, які сьогодні демонструють хороші знання».  

Результати складання ОСКІ увійдуть до підсумкової оцінки державної атестації випускників і вплинуть на загальний рейтинговий бал кожного. Тому кожен з сімдесяти семи студентів-стоматологів, допущених до державної атестації, з усією відповідальністю поставився до підготовки і складання іспиту.

 

10.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR