Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Пам’яті лікаря і вченого

Пам’яті лікаря і вченого

Сумна звістка для колективу Запорізького державного медичного університету – на п’ятдесят сьомому році життя відійшов у Вічність доктор медичних наук, хірург вищої категорії,  завідувач кафедри загальної хірургії та догляду за хворими професор Володимир Валентинович Ганжий.

У медицину Володимир Валентинович прийшов після закінчення тоді ще Ворошиловградського медичного інституту. Кандидатську дисертацію захистив у 1997 році, а у 2006 році – докторську. З того ж року очолив кафедру загальної хірургії та догляду за хворими у ЗДМУ.

Блискучий хірург і винахідних, науковець, організатор,  –  Володимир Валентинович жив яскраво, насичено і плідно. Багато і успішно оперував і консультував у трьох хірургічних відділеннях Центру екстремальної медицини, сміливо освоював новітні методики, віддавав перевагу малоінвазивним оперативним втручанням, як найменш травматичним для хворого,  реконструктивним операціям. Тисячі пацієнтів завдячують його таланту і легкій руці відновленим здоров’ям, а здебільшого і врятованим життям.

Підступна хвороба передчасно обірвала життя Володимира Валентиновича, і від усвідомлення цієї передчасності ще більш боляче, сумно і гірко.

Справу професора В.В.Ганжия продовжать його учні, що працюють нині у провідних лікувальних закладах України, Австрії, Канади, Німеччині. Його наукові досягнення, - а це понад 150 наукових праць, які опублікував за життя Володимир Валентинович, - високо цінуються фахівцями і стануть в нагоді не одному поколінню хірургів-практиків.

Ректорат, науково-педагогічний колектив, співробітники та студенти ЗДМУ поділяють біль непоправної втрати і висловлюють щире співчуття рідним,  близьким і всім, хто знав професора Володимира Валентиновича Ганжия.

8.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR