Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Дискусії і свята допомагають адаптуватися

Центр підготовки іноземних громадян провів у травні низку заходів, які сприяють підвищенню мовних навичок, а також адаптації іноземців до нових для них умов навчання, проживання, побуту і культури.

Тепло відзначили День матері - іноземці читали вірші про матір, співали пісні. А гості свята – клуб спортивно-бального танцю «Фокстрот» подарували всім присутнім яскраві художні номери. Захід пройшов у дружній, «родинній» атмосфері.

На інтелектуальний «ринг», який організували викладачі і студенти гр. 13, 20, 22, винесли важливу глобальну тему -  екологічні проблеми, якість води в Україні та країнах Сходу та Середньої Азії. У процесі дискусії команди викладачів і студентів обмінювалися думками про екологічні проблеми рідних країн, як ці проблеми вирішуються, а також ділилися ідеями про своє бачення, щодо ефективного вирішення екологічних питань. Цікаво, що науковий дискурс змінювався емоційно, коли лунали прислів’я і вірші українською мовою про воду. Також на цьому заході обговорювалася роль води в нашому житті і  які заходи допомагають економити воду і зберігати  її чистою.

Інеса Молчанова, викладач Центру підготовки іноземних громадян   

                                                                          

6.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR