Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Черговий етап державної атестації випускників

Черговий етап державної атестації випускників

Державна атестація випускників триває. Перші її етапи – КРОК-2 та ОСКІ, шестикурсники пройшли успішно. Тепер складають практично-орієнтовані  комплексні іспити з внутрішніх хвороб з інфекційними та професійними захворюваннями, хірургічних хвороби з дитячою хірургією на базі обласної клінічної лікарні. Наступний етап іспитів - акушерство і гінекологію та дитячі хвороби, - складатимуть у міському пологовому будинку №9 та у міській багатопрофільній клінічній лікарні №5.

Кожному випускнику доводиться продемонструвати володіння практичними навичками безпосередньо біля ліжка хворого. Іноземним студентам це навіть складніше, ніж потім відповісти на теоретичні питання, адже вони навчалися англійською, а щоб зібрати анамнез, поставити точний діагноз, визначитися з лікуванням - з пацієнтом треба спілкуватися. І ось тут треба вміти органічно поєднати усі здобуті медичні знання, і знання  української чи російської мови. Втім, впродовж років навчання вони плідно працювали на клінічних кафедрах, тому почуваються доволі впевнено. До того ж, пацієнти доброзичливо і з розумінням ставляться до наших студентів, охоче беруть участь у іспитах, терпляче відповідають на численні питання, погоджуються на обстеження.

Обладнання клінічних кафедр, що розташовані на базі обласної лікарні, дозволяє шестикурсникам справитися з поставленими завданнями, і заодно показати, наскільки вони оволоділи інструментальними методами обстеження, знайомі з УЗД- та ЕКГ-апаратами, вміють розшифровувати отримані дані.  

Обсяг іспиту великий, його алгоритм побудовано так, щоб знання кожного студента розкрилися найповніше, зрештою усі складові будуть підсумовані в один результат.

Державна атестація – відповідальна пора для усього університету, адже це підсумок нелегкої багаторічної праці колективу з підготовки спеціалістів медичної галузі. А іноземні студенти, окрім того, мають на світовому рівні засвідчити своєю кваліфікацією високу марку Запорізького державного медичного університету.

6.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR