Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Практично-орієнтований іспит з основ ЕКГ для лікарів-інтернів

Практично-орієнтований іспит з основ ЕКГ для лікарів-інтернів

Грамотно і самостійно провести ЕКГ дослідження повинен кожен лікар, незалежно від спеціалізації. Адже в Україні найвищий відсоток смертності через серцево-судинні захворювання, а ЕКГ є одним із найпоширеніших швидких та інформативних методів дослідження. Тому усі лікарі-інтерни Запорізького державного медичного університету складають практично-орієнтований іспит з основ ЕКГ. Організували його у Міжкафедральному тренінговому центрі, де у достатній кількості є найсучасніші електрокардіографи і відтворена реальна обстановка лікарняного закладу.

Кожен лікар-інтерн спочатку демонстрував своє вміння провести дослідження на своєму колезі під наглядом викладачів кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО, а згодом «захищав» свою роботу перед авторитетною комісією, яку очолив завідувач кафедри професор Віталій Кривенко. І на цьому етапі інтернам довелося згадати увесь комплекс фундаментальних знань, які засвоювали ще з першого курсу, адже вміння прочитати і трактувати електрокардіограму залежить не лише від практичних навичок. Слід інтегровано застосувати здобуті знання з фізики, біофізики, фізіології, пропедевтики внутрішніх хвороб, терапії, педіатрії та ряду інших.

Приємно, що лікарі-інтерни продемонстрували високий рівень знань та вміння самостійно проводити ЕКГ дослідження, а отже готові до майбутньої самостійної професійної діяльності.

До речі, впродовж багатьох років ЗДМУ організовує ректорську контрольну з ЕКГ, яку складають шестикурсники. Потужна університетська комп’ютерна мережа дозволяє організувати і провести тестування на належному рівні. Впродовж двох годин кожен студент має оцінити 100 плівок ЕКГ, на одну плівку відводиться 2 хвилини. Результати автоматично підраховує відповідна програма, а отриманий бал враховується у підсумкову оцінку з «Внутрішніх хвороб».

5.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR