Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЄДКІ, ОСКІ, ОСПІ – іспити по-новому

ЄДКІ, ОСКІ, ОСПІ – іспити по-новому

Минулого року Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для випускників вищих медичних закладів освіти. В свою чергу, Вчена рада ЗДМУ розробила затвердила ряд заходів для підвищення якості атестації випускників. Так, обов’язковим компонентом атестації стали ОСКІ – об’єктивний структурований клінічний іспит в умовах, наближених до реальної практики.

Ще у травні першими почали складати його випускники спеціальності «Лікувальна справа» на базі Міжкафедрального тренінгового центру – тут вони проходили станції «невідкладних станів». Добре облаштували станції для складання ОСКІ і на інших клінічних базах ЗДМУ – обласній клінічній лікарні, пологовому будинку № 9, міській дитячій багатопрофільній лікарні №5, де випускники складають внутрішні хвороби, професійні хвороби, хірургічні хвороби з дитячою хірургією, акушерство і гінекологію, дитячі хвороби з дитячими інфекційними хворобами.

Для стоматологів базою складання ОСКІ став фантомний центр, у якому  складають ОСКІ з терапевтичної, хірургічної та ортопедичної стоматології і дитячої стоматології.

У фармацевтів та випускників спеціальності «Технології парфумерно-косметичних засобів» - своя специфіка, замість ОСКІ вони складають об’єктивний структурований практичний іспити. Організували його на базі навчальної аптеки та тренінгового центру з косметології, а державній екзаменаційній комісії довелося побути у ролі відвідувачів аптеки. Крім цього, випускникам доведеться скласти іспит з технології ліків, управління та економіки фармації, фармацевтичної хімії, фармакогнозії, клінічної фармації, фармацевтичної та косметичної хімії, фармакогнозії з основами фітокосметології, клінічної фармації та косметології (практичної, клінічної, апаратної), технології ліків та парфумерно-косметичних засобів. Випускники, які під час навчання займалися науковими дослідженнями, мають змогу представити державній екзаменаційній комісії свої дипломні роботи.

Державна атестація випускників триватиме до 20 червня. А тим часом в університеті для перехідних курсів розпочалася літня сесія. Студенти 1-2 курсів складають класичні усні іспити з попереднім тестуванням, старші курси – тестові іспити.

Напружена пора і на факультеті післядипломної освіти. Інтерни різних спеціальностей на базі Міжкафедрального тренінгового центру також почали складати свій аналог ОСКІ. 

 

4.06.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR