Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
П’ятдесят відтінків позитиву

П’ятдесят відтінків позитиву

Сьогодні на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології ЗДМУ відбулися входини після ремонту. Отримано дозвіл державної архітектурно-будівельної комісії на експлуатацію приміщення кафедри, яка розташована на третьому поверсі другого навчального корпусу.

Колектив, а це десять викладачів, три лаборанти, одразу почали обживати приміщення, не приховуючи захоплення, адже кожному добре знайоме відчуття захвату, коли переступаєш поріг відремонтованої власної оселі. А робота – то другий дім, левова частка часу проходить саме тут. Технічні працівники прискіпливо придивляються, чи кожен зі студентів має змінне взуття, адже тепер тут чистота і блиск просто стерильні. Вражає коридор. Із невиразного, радше похмурого, він став радісним і сонячним, стіни мають справді п’ятдесят відтінків сірого, де проступає бузкова свіжість.  Підвісні стелі, м’яке світло світильників.  Стильні сучасні двері ведуть до навчальних кімнат, де так само приємно перебувати. Згодом тут очікують новенькі меблі.

Завідувач кафедри професор Олександр Камишний не приховує свого задоволення. Розповідає, що окрім приміщення лабораторії, яку відремонтували раніше, капітально оновлено всю кафедру – шість навчальних кімнат, асистентську й дві кімнати доцентів, кабінет завідуючого, коридор, жіночий туалет. Скрізь встановлену новеньку сантехніку, якісну плитку. Робота проведена величезна, працювали майстри на совість, на завершальному етапі істотно допомогла будівельна бригада університету.

На проведення такого обсягу робіт керівництво закладу освіти не шкодує ресурсів, однак витрачають їх, як то кажуть, з розумом: матеріали використовуються високої якості, щоб результат радував тривалий час і не довелося «латати дірки». «Тому ми висловлюємо щиру вдячність ректорату, особисто ректору, професору Юрію Колеснику, за створення зручних і комфортних умов нашому колективу, - сказав завідувач кафедри. – Юрій Михайлович контролював процес і постійно цікавився, як просуваються справи. Принагідно вдячний колегам – кафедрі суспільних дисциплін, яку очолює  професор Ірина Утюж, вони люб’язно нас прийняли, і  з листопада по травень ми працювали на їхній території у третьому навчальному корпусі».

Цією кафедрою, зазначив професор Олександр Камишний,  завершено поетапне ремонтування усіх кафедр другого навчального корпусу. Усе – для вигод і комфорту студентства і працівників університету.

 

16.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR