Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Студенти ЗДМУ на асамблеї UMSA

Студенти ЗДМУ на асамблеї UMSA

У Києві відбулася VIII Національна генеральна асамблея UMSA. На цю важливу подію зібралися представники організації з усієї України, серед них і студентська делегація ЗДМУ.

Окрім засідань комітетів та пленарних засідань, на яких були прийняті важливі рішення стосовно подальшого розвитку UMSA та її ролі у складі IFMSA, учасники форуму відвідали цікаві та корисні воркшопи і лекції.  Офіційна частина асамблеї була цікавою і корисною, а ще всіх об’ єднала   дружня атмосфера, яка панувала на форумі, усвідомлення, що молодь під егідою UMSA об`єднались задля цікавих потужних справ, зокрема, з наміром стати кращими в медичній галузі, принести якомога більше користі Україні.

Серед членів асоціації, які навчаються в ЗДМУ: Ангеліна Кухта, Ірина Хімчик, Лідія Платонова, Ірина Міняйло, Ірина Нестеренко, Владислав Шинкаренко, Вероніка Шкарупа, Катерина Пустова, Олена Лямцева, Ірина  Гонтар, Михайло Подлужний, Людмила Коваленко.

16.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR